Brezilya'da Altadan Evli Kadınlar - Brezilyalı Çapkın Evliler

Kimliği belirlenemeyen şahış, sosyal arkadaşlık sites Orkut'ta yayımladığı listeyle Brezilya’nın gündemine oturdu.

14 Kasim 2009
Listede, Minas Gerais eyaletindeki 45 bin nüfuslu Lagoa da Prata kasabasında yaşayan ve eşlerini aldattığı öne sürülen 300 kadının ismi bulunuyor.

Söz konusu iddia Lagoa da Prata sakinlerini şaşkına çevirirken, Brezilya polisi listeyi yayımlayan gizli itirafçının peşine düştü. Polis yetkilileri insanlardan sakin olmalarını ve paniğe kapılmamalarını istedi.

Listede ismi geçen “kurban”lar suçlamaları reddederken, ismi verilmeyen bir koca şöyle konuştu:

“Karım iyi bir Katolik’tir. Ondan hiçbir zaman şüphelenmedim.”

Brezilya’da 2004 yılında yapılan bir çalışma, Minas Gerais’in aldatma oranın en yüksek olduğu eyaletlerden biri olduğunu ortaya koymuştu. Ankete katılan kadınların yüzde 30’u ikinci bir ilişkileri olduğunu itiraf etmişti.

Kaynak: Hurriyet Gazetesi

Bunlara da Bak

Arjantin'de Ne Yenir, Venezuela Nerede, Brezilya Plajları, Latin Amerika Tarihi, Latin Amerika Edebiyatı, Kolombiya Neresi, Uruguay Dünya Kupası, Ekvador Haritadaki Yeri, Şilili Futbolcular, Peru Burada, Paraguay Nerede, Surinam'da Kimler Yaşar, Falkland Adaları Kime Ait, Bolivya Yerlileri, Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Nerde... Buenos Aires'deki Türkler, Santiogo Nasıl Bir Şehir, Sao Paulo Sahillerinden Manzaralar, Peru'da İş Yapılır Mı, Bogota'ya Nasıl Gidilir, Karakas Güvenli Bir Şehir Mi, Brezilyalı Kızlar Neden Çok Güzel Oluyor, Uruguay'da Türk Var Mı, Venezuella Devrimi Hakkında Bilgiler, Kolombiyalı Biriyle Evlenmek, Amazonlarda Vahşi Hayat, Arjantin Futbolu'nun Bilinmeyenleri, Maradona Efsanesi, Güney Amerika Aksanıyla İspanyolca, Brezilyalı Mankenker, Perulu Sanatçılar...
Paraguaylı Ünlüler, Uruguay'a Uçakla Nasıl Gidilir, Galapagos Adaları Nereye Baglı, Arjantin'de İş Arayın, Brezilya Zengin Bir lÜke Mi, Brezilya Portekizcesinin Farkları, Kolombiya'dan Ne Alınır Satılır, Ekvador'da En Çok Ne Yetişir, Şili'ye Yerleşmek İçin Gerekenler, Arjantin Şarapları Hakkında Bilgiler, Paraguay'a Kaçan Alman Nazi Subayları, G.Amerika'nın En Büyük Halalimanları.

Güney Amerika Bilgi Arama Kutusu

FALKLAND ADALARI

Resmi Dil: İngilizce
Başkent: Stanley
Nüfusu: 3.060
Para Birimi: Falkland Pound'u

Falkland Adaları Vizesi Başvuru Detayları
Falkland Adaları Konsolosluk Bilgileri

GUYANA

Resmi Dil: İngilizce, Guyana Krolesi, Akawaio, Macushi, Wai-Wai, Arawak, Cariban (bölgesel diller)
Başkent: Georgetown
Nüfusu: 858.870
Para Birimi: Guyana Doları

SURİNAM

Resmi Dil: Flemenkçe, Kabul edilen bolgesel diller: Sranan Tongo, Hintce, Ingilizce, Sarnami, Javanese, Marathi, Bhojpuri, Hakka, Cantonese, Boni, Saramaccan, Paramakan, Ndyuka, Kwinti, Matawai, Cariban, Arawakan Kalina
Başkent: Paramaribo
Nüfusu: 476.000
Para Birimi: Surinam Doları