Güney Amerika Ülkelerine Ucuz Uçak Bileti Satan Siteler

Güney Amerika'nın Heryerine İnternetten Ucuz ve Güvenilir Uçak Bileti Alabileceğiniz Sitelerin Listesi.

Bu uzak coğrafyaya uçak bileti almak için internette arama yaptığınızda binlerce site ile karşılaşırsınız. Bunların çoğu aslında taşeron site denen başka sitelerden bilet alıp size satmaya çalışan sayfalardır. Bu nedenle herhangi bir sorun ile karşılaşıltığınızda karşınızda yardım alabileceğiniz kimseyi bulamazsınız.

Peki güvenli ve ucuz bileti nereden alabiliriz?
Yıllardır Güney Amerika'nın pek çok yerine seyahatlerde bulunmuş birisi olarak sizlere aşağıdaki siteleri önerebilirim. Bunlar tüm dünyada tanınan, her yıl binlerce Türk seyyah ve tatilciye bilet satan, büyük seyahat acentaları tarafından onaylanmış en ucuza en güvenli uçak biletleri sunan sitelerdir.

CheapOair.com
Özellikle Güney Amerika ve Kuzey Amerika ucuşlarında ucuz uçak bileti satışlarıyla ünlü CheapOair bilet fiyatlarını arayıp karşılaştırma yaparak sizin için en uygun fiyatı bulur. Türkce dil seceneği de var.
  Low hotel rates & airfare guarantee at CheapOair!

Bunlara da Bak

Arjantin'de Ne Yenir, Venezuela Nerede, Brezilya Plajları, Latin Amerika Tarihi, Latin Amerika Edebiyatı, Kolombiya Neresi, Uruguay Dünya Kupası, Ekvador Haritadaki Yeri, Şilili Futbolcular, Peru Burada, Paraguay Nerede, Surinam'da Kimler Yaşar, Falkland Adaları Kime Ait, Bolivya Yerlileri, Güney Georgia ve Güney Sandwich Adaları Nerde... Buenos Aires'deki Türkler, Santiogo Nasıl Bir Şehir, Sao Paulo Sahillerinden Manzaralar, Peru'da İş Yapılır Mı, Bogota'ya Nasıl Gidilir, Karakas Güvenli Bir Şehir Mi, Brezilyalı Kızlar Neden Çok Güzel Oluyor, Uruguay'da Türk Var Mı, Venezuella Devrimi Hakkında Bilgiler, Kolombiyalı Biriyle Evlenmek, Amazonlarda Vahşi Hayat, Arjantin Futbolu'nun Bilinmeyenleri, Maradona Efsanesi, Güney Amerika Aksanıyla İspanyolca, Brezilyalı Mankenker, Perulu Sanatçılar...
Paraguaylı Ünlüler, Uruguay'a Uçakla Nasıl Gidilir, Galapagos Adaları Nereye Baglı, Arjantin'de İş Arayın, Brezilya Zengin Bir lÜke Mi, Brezilya Portekizcesinin Farkları, Kolombiya'dan Ne Alınır Satılır, Ekvador'da En Çok Ne Yetişir, Şili'ye Yerleşmek İçin Gerekenler, Arjantin Şarapları Hakkında Bilgiler, Paraguay'a Kaçan Alman Nazi Subayları, G.Amerika'nın En Büyük Halalimanları.

Güney Amerika Bilgi Arama Kutusu

FALKLAND ADALARI

Resmi Dil: İngilizce
Başkent: Stanley
Nüfusu: 3.060
Para Birimi: Falkland Pound'u

Falkland Adaları Vizesi Başvuru Detayları
Falkland Adaları Konsolosluk Bilgileri

GUYANA

Resmi Dil: İngilizce, Guyana Krolesi, Akawaio, Macushi, Wai-Wai, Arawak, Cariban (bölgesel diller)
Başkent: Georgetown
Nüfusu: 858.870
Para Birimi: Guyana Doları

SURİNAM

Resmi Dil: Flemenkçe, Kabul edilen bolgesel diller: Sranan Tongo, Hintce, Ingilizce, Sarnami, Javanese, Marathi, Bhojpuri, Hakka, Cantonese, Boni, Saramaccan, Paramakan, Ndyuka, Kwinti, Matawai, Cariban, Arawakan Kalina
Başkent: Paramaribo
Nüfusu: 476.000
Para Birimi: Surinam Doları